PORTFOLIO
grafického designu

Výběr grafických návrhů. Chcete mít také kvalitní vizuální identitu?
Prosím, napište mi o své představě do e-mailu.

STUDIO WELLNESS

Brand design

Logo a jednotný vizuální styl pro studio krásy. Aplikace na vizitku, voucher, dárkové krabičky, sociální sítě, propagační brožuru, vizuální komunikaci v interiéru.

TRENÉRKA CVIČENÍ PILATES

Brand design

Analýza značky. Nová strategie komunikace. Grafický design. Aplikace na vizitku, letáky, newsletter, šablony do Canvy, dárkový poukaz.

LOGO PRO ZAČÁTEK

Kreativní návrh loga

Analýza začínající značky pro koučink a mentoringové služby. Tvorba loga podle individuálních potřeb klientky.

TISKOVÉ DOKUMENTY

Sazba a grafická úprava

Kromě návrhů vizuální identity také upravuji textové dokumenty jako časopisy, brožury, knihy. Zde je výběr z tiskovin na kterých jsem pracovala v minulých letech.

 

grafický design pro publikaci
brožura pro mezinárodní konferenci. Ukázky grafického návrhu.

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI

Jakuba pro mě navrhla vizitky a úpravy webové stránky, tak aby byly v souladu s mým vizuálním stylem. Pokaždé mé připomínky pozorně vyslechla a výsledný design upravila. Navíc uvažuje i z pohledu mého klienta a také je kreativní při tvorbě textů. Její velkou předností je spolehlivost a důraz na kvalitu odvedené práce.

Katka Matoušková, psycholožka/koučka

S Jakubou jsme se potkaly během přípravy na konferenci Equal Pay Day. Obratem dokázala, jak rozsáhlé zkušenosti ve své profesi má. Troufla si na sebe převzít celou grafickou agendu tištěného katalogu pro konferenci. Jakuba je spolehlivá, velmi příjemná a umí se naladit na potřeby klienta.

Helena Dreiseitlová, projektová manažerka konference Equal Pay Day

Oslovila jsem Jakubu s poptávkou na firemní logo, výsledek dopadl nad očekávání skvěle. V průběhu spolupráce, jsme řešily různé varianty a nakonec se jí podařilo vytvořit logo, které je vizuálním stylem i provedením přesně šité na míru. Když dávám klientovi vizitku, mám pocit, jako bych mu dávala malý dárek.

Ing. Hana Holinka, osobní a firemní koučka

Pokud mám někoho doporučit, jako skutečného profesionála, je to Jakuba. Spolupracovaly jsme spolu na tiskovém materiálu pro sociální odbor města Brna a na obalovém designu. Je kreativní a dodržuje termíny. Absolutně vyniká svými odbornými znalostmi v multistránkových dokumentech, brožurách. Těším se na další spolupráci.

Eva Roverová, grafická designérka a ilustrátorka

Být při tom, kdy se neobratné zadání klienta pod rukama grafičky změní přesně v to, co měl člověk na mysli, je zážitek. Jakuba – to jsou nápady a kreativita, ale taky poctivé řemeslo.

Lenka Dvořáková, jazyková lektorka a koučka