KONTAKT

JAKUBA DESIGN STUDIO

jakuba@jakuba-design.cz
Dagmar Nastulczyková
158 00  Praha 5

IČ: 69985103
Neplátce DPH
Banka: 272206272/0300

Potřebuji se zeptat …

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI

Jakuba pro mě navrhla vizitky a úpravy webové stránky, tak aby byly v souladu s mým vizuálním stylem. Pokaždé mé připomínky pozorně vyslechla a výsledný design upravila. Navíc uvažuje i z pohledu mého klienta a také je kreativní při tvorbě textů. Její velkou předností je spolehlivost a důraz na kvalitu odvedené práce.

Katka Matoušková, psycholožka/koučka

S Jakubou jsme se potkaly během přípravy na konferenci Equal Pay Day. Obratem dokázala, jak rozsáhlé zkušenosti ve své profesi má. Troufla si na sebe převzít celou grafickou agendu tištěného katalogu pro konferenci. Jakuba je spolehlivá, velmi příjemná a umí se naladit na potřeby klienta.

Helena Dreiseitlová, projektová manažerka konference Equal Pay Day

Oslovila jsem Jakubu s poptávkou na firemní logo, výsledek dopadl nad očekávání skvěle. V průběhu spolupráce, jsme řešily různé varianty a nakonec se jí podařilo vytvořit logo, které je vizuálním stylem i provedením přesně šité na míru. Když dávám klientovi vizitku, mám pocit, jako bych mu dávala malý dárek.

Ing. Hana Holinka, osobní a firemní koučka

Pokud mám někoho doporučit, jako skutečného profesionála, je to Jakuba. Spolupracovaly jsme spolu na tiskovém materiálu pro sociální odbor města Brna a na obalovém designu. Je kreativní a dodržuje termíny. Absolutně vyniká svými odbornými znalostmi v multistránkových dokumentech, brožurách. Těším se na další spolupráci.

Eva Roverová, grafická designérka a ilustrátorka

Být při tom, kdy se neobratné zadání klienta pod rukama grafičky změní přesně v to, co měl člověk na mysli, je zážitek. Jakuba – to jsou nápady a kreativita, ale taky poctivé řemeslo.

Lenka Dvořáková, jazyková lektorka a koučka