Logo pro koučku

Na začátku roku 2018 mě oslovila Hana Lexová s poptávkou na logo pro své začínající podnikání. Měla v úmyslu věnovat se koučinku a mentoringu v oblasti osobního a firemního rozvoje. Když jsme se potkaly, zjistila jsem, že její aktivity a zájmy jsou velmi různorodé. Že by jednotný vizuál měl být nastaven velmi univerzálně, aby v případě potřeby dokázal pod sebe zahrnout další aktivity.

Když jsem začala nad grafikou přemýšlet, inspirovalo mě, jak velmi emotivně paní Hana popisovala svou touhu ukázat lidem cestu k harmonii a rovnováze ve všech důležitých oblastech života.
Tyto oblasti jsem si načrtla jako šest kruhů, které se navzájem prolínají, a tvoří tak jeden celek. Tím vznikl základní tvar a také základní myšlenka pro logo.

Průběh naší spolupráce, kdy logo dostávalo svou finální podobu, byl pro klientku velmi důležitý. Měla možnost přemýšlet o svém podnikání a svých vizích v nových souvislostech. Dostávala ode mě otázky, které si dříve nepokládala.

Klientka obdržela logo, které se může stát základním kamenem její vizuální identity. Logo, které rezonuje s tím, jak vidí a cítí své aktivity ona sama. Obdržela také elektronický dokument s definicí barev a písem pro další práci s logem.

Když si podle mého návrhu paní Hana nechala vytisknout vizitky s novým logem, nadšeně mi psala o svých pocitech, které má, když vizitku svému klientovi předává: „Je to, jako bych mu dávala malý dárek.“

Pokud jste také v začátcích podnikání a potřebujete vysvětlit další souvislosti, které jsou s tím spojené, určitě se na mě můžete obrátit.

Ráda vám pomohu. Probereme spolu všechny body, které jsou pro vaši vizuální identitu důležité.

Balíček služeb s názvem – Logo pro snadný start je připravený právě pro začínající volnonožce.

Napište mi do formuláře svá základní data a volné termíny, kdy se můžeme vidět. Balíček 03 – Logo pro snadný start