BALÍČEK 1

Logo a jednotný vizuální styl

cena

od 23 600 Kč

Konzultaci pro upřesnění zadání

Analýza vaší značky je pro úspěšný brand design důležitá. Potřebujeme definovat kdo jste a pro koho své služby nabízíte. Podle výsledků této analýzy a dalších informací, které od vás dostanu připravím moodboard, který bude odrazovým můstkem pro další grafické návrhy. Zadání, které vyplyne z našeho rozhovoru je pro úspěšnost mé práce klíčové.

Nové logo a jeho další vhodné varianty

V dalším kroku vyberu nejvhodnější písmo pro vaše logo. To může být jen jméno vaší firmy nebo kombinace jména a graficky zpracovaného symbolu. Finální podobu loga dostanete ve formátech vhodných pro tisk i pro web.

Barvy, písma, fotografie

Pro vaši značku vyberu barvy a písma v souladu s tím, kdo je vaše cílová skupina. Informace o kódech barev a názvy písem obdržíte v logomanuálu – elektronickém pdf dokumentu. Výběr v písmech je velmi široký, může to být font s volnou licencí dostupný zdarma nebo font placený. Vždy vás budu informovat o cenách písma, které jsem použila a rozhodnutí zda písmo zakoupíte bude na vás. Součástí tohoto balíčku je také ukázka výběru fotografií vhodných pro vaši značku.

Jednotný vizuální styl vaší značky

Nové logo je první krok k nastavení jednotné identity pro vaši značku. Je to začátek cesty k lepší a sofistikovanější komunikaci se zákazníkem.

V další fázi pro vás připravím názorné a praktické ukázky. Dokumenty, které používáte v tiskové nebo digitální podobě upravím podle zásad nového vizuálu.
Osobně se domluvíme na počtu a složitosti vizualizací, které budete mít k dispozici v manuálu. Konečná cena balíčku závisí na tom, kolik vizualizací si budete přát. V základní ceně balíčku jsou návrhy pro
1) vizitku 2) dárkový poukaz 3) post na sociální sítě.

Odbornou pomoc během celého procesu

Nastavení nové vizuální identity není jednoduché a může přinášet různé pochybnosti a otázky. Vždy jsem ráda, když společně hledáme hlubší smysl jednotlivých kroků.

Nezávazně poptat Balíček 1