BALÍČEK 1

Logo a jednotný vizuální styl

cena

od 18 600 Kč

Konzultaci pro upřesnění zadání

Analýza vaší značky je pro úspěšný brand design důležitá. Potřebujeme definovat kdo jste a pro koho své služby nabízíte. Podle výsledků této analýzy a dalších informací, které od vás dostanu připravím moodboard, který bude odrazovým můstkem pro další grafické návrhy. Zadání, které vyplyne z našeho rozhovoru je pro úspěšnost mé práce klíčové.

Nové logo a jeho další vhodné varianty

V dalším kroku vyberu nejvhodnější písmo pro vaše logo. To může být jen jméno vaší firmy nebo kombinace jména a graficky zpracovaného symbolu. Budete mít na výběr ze tří návrhů. Vybrané logo upravím do finální podoby a připravím několik variant jak ho používat. Logo dostanete ve formátech vhodných pro tisk i pro web.

Barvy, písma, fotografie

Pro vaši značku vyberu barvy a písma v souladu s tím, kdo je vaše cílová skupina. Informace o kódech barev a názvy písem obdržíte v logomanuálu – elektronickém pdf dokumentu. Výběr v písmech je velmi široký, může to být font s volnou licencí dostupný zdarma nebo font placený. Vždy vás budu informovat o cenách písma, které jsem použila a rozhodnutí zda písmo zakoupíte bude na vás. Součástí tohoto balíčku je také ukázka výběru fotografií vhodných pro vaši značku.

Jednotný vizuální styl vaší značky

Nové logo je první krok k nastavení jednotné identity vhodné pro vaši značku. Je to teprve začátek cesty k lepší a sofistikovanější komunikaci se zákazníkem. V dalším kroku vizuální strategii pro vás navrhnu a připravím její názorné ukázky. Podle vašich preferencí připravím vizualizace tiskových materiálů: vizitka, firemní dopisní papír, razítko, dárkový poukaz. Vizualizace podkladů pro web: banner pro sociální sítě, hlavní strana webové stránky apod. Tento výběr záleží na vás a konečná cena se upraví podle množství těchto ukázek.

Odbornou pomoc během celého procesu

Nastavení nové vizuální identity není jednoduché a může přinášet různé pochybnosti a otázky. Vždy jsem ráda, když společně hledáme hlubší smysl jednotlivých kroků.

Nezávazně poptat Balíček 1