Pro váš individuální plán si nejdřív domluvíme schůzku. Napočítejte do tří a můžeme spolupracovat.

tvořím přesně podle vašich potřeb

01

Navrhněte termín naší schůzky. Můžeme se setkat osobně, pokud bydlíte v Praze. V ostatních případech se uvidíme online. Do e-mailu mi v krátkosti popište s čím vám můžu pomoci. Pošlete odkazy na svůj web a sociální sítě.

02

Na společné schůzce všechno podrobně projdeme a probereme vaši zakázku. Sdělíte mi svá očekávání a představu o designu. Upřesníme si další postupy a možné termíny realizace.

03

Důležité informace, které z našeho rozhovoru vyplynou, zpracuji do přehledného dokumentu, který vám pošlu spolu s cenovou kalkulací. Pokud mezi námi nastane shoda nastavíme si základní rámec naší spolupráce a můžeme začít!

Chci individuální plán

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI

Jakuba pro mě navrhla vizitky a úpravy webové stránky, tak aby byly v souladu s mým vizuálním stylem. Pokaždé mé připomínky pozorně vyslechla a výsledný design upravila. Navíc uvažuje i z pohledu mého klienta a také je kreativní při tvorbě textů. Její velkou předností je spolehlivost a důraz na kvalitu odvedené práce.

Katka Matoušková, psycholožka/koučka

S Jakubou jsme se potkaly během přípravy na konferenci Equal Pay Day. Obratem dokázala, jak rozsáhlé zkušenosti ve své profesi má. Troufla si na sebe převzít celou grafickou agendu tištěného katalogu pro konferenci. Jakuba je spolehlivá, velmi příjemná a umí se naladit na potřeby klienta.

Helena Dreiseitlová, projektová manažerka konference Equal Pay Day

Oslovila jsem Jakubu s poptávkou na firemní logo, výsledek dopadl nad očekávání skvěle. V průběhu spolupráce, jsme řešily různé varianty a nakonec se jí podařilo vytvořit logo, které je vizuálním stylem i provedením přesně šité na míru. Když dávám klientovi vizitku, mám pocit, jako bych mu dávala malý dárek.

Ing. Hana Holinka, osobní a firemní koučka

Pokud mám někoho doporučit, jako skutečného profesionála, je to Jakuba. Spolupracovaly jsme spolu na tiskovém materiálu pro sociální odbor města Brna a na obalovém designu. Je kreativní a dodržuje termíny. Absolutně vyniká svými odbornými znalostmi v multistránkových dokumentech, brožurách. Těším se na další spolupráci.

Eva Roverová, grafická designérka a ilustrátorka

Být při tom, kdy se neobratné zadání klienta pod rukama grafičky změní přesně v to, co měl člověk na mysli, je zážitek. Jakuba – to jsou nápady a kreativita, ale taky poctivé řemeslo.

Lenka Dvořáková, jazyková lektorka a koučka